5 ročná záruka na všetky typy klimatizácií zakúpené v našej firme

a inštalované našimi odbornými pracovníkmi

Webstránka od Grandiosoft

Pre ELEKTRO KLIMA RK vytvorila webovú prezentáciu firma Grandiosoft z Galanty. Naše služby: vytvorenie kvalitných webových prezentácií a tvorba eshopu - internetového obchodu presne podľa Vašich požiadaviek. Individuálnym prístupom dokážeme všetky Vaše požiadavky zapracovať a výsledkom je Vaša spokojnosť s web stránkou či eshopom. Tie však len netvoríme, ale aj medzi naše činnosti patrí aj ich redizajn. Po určitom čase je web stránka alebo internetový obchod zastaraný a treba ho aktualizovať nielen informáciami, ale aj vzhľadom a funkciami. Preto je dobré, ak celý proces zveríte do našich rúk a my sa postaráme o krajší dizajn a lepšie funkcie. Dizajn si v konečnom dôsledku vyberáte Vy sami, my Vám odporučíme či navrhneme riešenie. V zásade si však môžete nechať u nás nakódovať originálny vzhľad, ktorý upúta Vašich návštevníkov, alebo môžete využiť niektorú zo šablón. Originálny dizajn je však vždy lepšia alternatíva a nemôže sa stať, že bude totožný s dizajnom na inej web stránke.

GRANDIOSOFT

Celý proces administrácie prebieha na našom vlastnom administračnom systéme, ktorý je veľmi jednoduchý na manipuláciu. Môžete si tak aj Vy sami meniť texty, obrázky či produkty na Vašej web stránke či internetovom obchode, alebo túto činnosť môžete zveriť do našich rúk. My Vám, samozrejme, web na začiatku naplníme obsahom tak, aby mohol plnohodnotne fungovať. Okrem toho Vám môžeme do administračného systému nainštalovať aj rôzne moduly, ktoré Vám prinesú ešte väčšie pohodlie pri spravovaní webu a pri získavaní informácií o zákazníkoch.

K web stránkam a eshopom poskytujeme aj SEO optimalizáciu a PPC kampaň, ktorou ešte viac zvýšite povedomie o svojej firme.

 © Copyright 2013 www.klimanz.sk | Platforma RSO | Tvorba eshopov od GRANDIOSOFT

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam