Samsung Wind Free Ultra AR9600 AR09NXCXAWKNEU

Samsung Wind Free Ultra AR9600 AR09NXCXAWKNEU
Akcia
Doručenie zdarma

Samsung Wind Free Ultra AR9600 AR09NXCXAWKNEU

Balenie obsahuje
-vnútorná jednotka
-vonkajšia jednotka


Samsung Wind Free Ultra AR9600 AR09NXCXAWKNEU

chladenie 2,5kW 

kúrenie 3,2kW

 Dvoustupňové chladenie - Wind-FreeTM režim a režim rychlého chlazení
 PM2.5 Filter
 Ionizér (SPi)
 Wi-Fi - Samsung SmartThings

 

Klimatizácia oproti modelu WIND FREE STANDARD má zabudovanú čističku vzduchu s filtráciou PM2.5 Filter a SPi ionizátor (technológia eliminuje až 99% baktérií a vírusov)

Klimatizácia najprv vychladí miestnosť cez lamelu a po dosiahnutí požadovanej teploty sa zariadenie prepne do režimu Wind-Free a udržuje zvolenú teplotu v miestnosti ďalej a do väčšej šírky vďaka trojuholníkovému tvaru vnútornej jednotky a perforovanému prednému panelu klimatizácie (21 000 mikrootvorov)

Energetická trieda A++ (chladenie) / A++ (kúrenie)

DURAFIN™ (odolná povrchová úprava tepelného výmenníka)

8-pólovy motor kompresora (zníženie trenie motora a hlučnosť)

Digital inverter začne chladenie vzduchu rýchlo pomocou jeho Fast Cool režimu a potom sa automaticky zmení režim na Comfort Cool na udržanie požadovanej teploty. Takže necítite nadmerný chlad a nemusíte manuálne meniť nastavenie alebo zapínať a vypínať zariadenie.

Dvojstupňové chladenie – funkcia 2-krokového chladenia rýchlo vychladí miestnosť, aby sa dosiahla požadovaná teplota a následne automaticky upraví rýchlosť ventilátora a smerovanie prietoku vzduchu, aby vám pomohla zostať v komforte a sviežosti.

Triple Protect Plus – zabudovaná ochrana zaisťuje vyššiu životnosť a spoľahlivosť zariadenia. Výkonný chladiaci systém (ochrana kompresoru), nepretržitá kontrola napätia (ochrana ovládaču) a účinná antikorózna povrchová úprava (ochrana povrchu) vám umožní mať zariadenie v perfektnej kondícii počas prevádzky.

Nástenná klimatizácia Samsung WIND FREE ULTRA s trojuholníkovým dizajnom, ktorý zaujme, zabezpečí komfortnú distribúciu vzduchu a odlišuje sa od konkurencie.

Good’sleep vám umožní, aby ste mali hlboký a dobrý nočný spánok tak, že nastaví teplotu, rýchlosť ventilátora a smer prietoku vzduchu.

Komfortný mód

Časovač

Automatický reštart

Samočistenie

zabudovaný Wi-Fi adaptér pre ovládanie cez smartfón alebo tablet (aplikácia Smart Home App)

hlučnosť vnútornej jednotky od 16dB(A)

diaľkové infračervené ovládanie súčasťou


© Copyright 2013 www.klimanz.sk | Platforma RSO | Tvorba eshopov od GRANDIOSOFT

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam