<<  2/6 >>

LG Purifier Air R32 AP12RT

LG Purifier Air R32 AP12RT
Akcia

LG Purifier Air R32 AP12RT

Popis

 

 

 

Balenie obsahuje
-vnútorná jednotka
-vonkajšia jednotka


LG Purifier Air R32 AP12RT

Nástenná klimatizácia LG Purifier Air AP12RT je ideálna do bytu alebo kancelárie s rozlohou do 35m2. Vďaka vstavanému Wi-Fi modulu môžeme pomocou smartfónu klimatizáciu ovládať odkiaľkoľvek na svete. Aplikácia LG SmartThinQ nám navyše umožní monitorovať spotrebu energie a nastaviť činnosť jednotky v týždennom programe.

LG Purifier Air nie je len klasickou klimatizáciou, ale funguje aj ako čistička vzduchu. Funkcia čistenia vzduchu je v domácnosti veľkou výhodou, pretože zachytáva a odstraňuje prach, baktérie a vírusy. Vzduch tak nie je len príjemne vychladený, ale aj čistý a dobre dýchateľný.

Nástenná klimatizácia LG Purifier Air AP09RT s chladiacim výkonom 3,5 kW nie je využiteľná len v letnom období, ale disponuje aj funkciou vyhrievania s vykurovacím výkonom 4,0 kW, ktorú je možné využiť v období, keď ešte nefunguje vykurovanie radiátormi.

 

Funkcia čistenia vzduchu až do najmenších mikro častíc

PM1.0 filter - zachytáva najmenšie častice

energetická trieda A++

dizajnový LED displej - zobrazuje výšku kontaminácie vzduchu

Zabudovaný WiFi modul
Možnosť riadenia jednotiek prostredníctvom smartphonov s Android alebo iOS. Vyhladajte si aplikáciu LG Smart ThinQ

Aktívne riadenie energie
Prispôsobuje úroveň spotreby energie a chladiacej kapacity reguláciou maximálnej frekvencie motora kompresora.

Displej spotreby el. energie
Panel klimatizácie po stlačení tlačítka na diaľkovom ovládaní zobrazuje na vnútornej jednotke množstvo použitej energie. Funkcia pomáha užívateľom znižovať spotrebu elektrickej energie.

Gold Fin™
Antikorózna úprava chráni povrch tepelného výmenníka pred zbytočným opotrebovaním a koróziou a predlžuje jeho životnosť.

JET mód
Chladný prúd vzduchu prichádza do všetkých kútov miestnosti a udržuje priestor v pohode a pohodlí. Klimatizačné jednotky LG poskytujú optimalizovaný vysokorýchlostný prúd vzduchu, ktorý umožňuje rýchlejšie chladenie miestnosti a zároveň rovnomerné dodávanie chladného vzduchu v každom smere.

4-cestný Swing
Distribúcia chladného vzduchu po celej miestnosti. Chladný vzduch sa dostáva do všetkých smerov a do každého rohu miestnosti bez ohľadu na to, kde je klimatizačná jednotka inštalovaná

Komfortný vzduch
Funkcia poskytuje jemný a pohodlný vzduch do vášho obytného priestoru. Zabezpečuje ju automatické nastavenie výfukového uhla a prúdu vzduchu. Aktivuje sa stlačením tlačítka na diaľkovom ovládaní.

Tichý režim
Tichý režim zaisťuje tichší a pokojnejší zážitok pre užívateľa tým, že znižuje hladinu hluku až o 3 dB.

Funkcia samočistenia
Aby mohla klimatizačná jednotka vyfukovať čistý vzduch, musí byť aj ona samotná v čistom stave. Preto vyvinula TOSHIBA systém samočistenia, ktorý redukuje vlhkosť vo vnútri jednotky, čím predchádzame vzniku prípadných plesní. Po ukončení prevádzky vnútornej jednotky beží v nej umiestnený ventilátor ďalej, čím vysušuje celkovú vlhkosť na tepelnom výmenníku. Následne sa ventilátor automaticky vypne.

Rýchle vykúrenie
Domáce klimatizačné jednotky LG vyhovujú vašim požiadavkám na vykurovanie, pričom spotrebúvajú menej energie, vykurovaním širšieho priestoru v kratšom časovom úseku. Vytvárajú teplé a pohodlné prostredie.

PM1.0 Filter
Filter pracuje na zachytávaní a odstránení mikroskopických prachových častíc vrátane veľmi jemného prachu. Jednotka je vybavená displejom, ktorý zobrazuje výšku kontaminácie v 4 úrovniach.

hlučnosť modelov je v rozmedzí:  21 - 42 dBA
ročná spotreba energie pri chladení: 133 - 198 kWh
voliteľné príslušenstvo: káblový ovládač, suchý kontakt
Hladina akustického tlaku klimatizácie 21 - 42 dB
Chladiaci výkon klimatizácie 3,5 kW
Stupeň účinnosti pri chladení SEER 6,2
Vykurovací výkon klimatizácie 4,0 kW
Stupeň účinnosti pri vykurovaní SCOP 4,0
Energetická trieda A++/A+
Rozmery vnútornej klimatizácie 348x857x189 (VxŠxH) mm
Rozmery vonkajšej klimatizácie 495x717x230 (VxŠxH) mm
Rozloha miestnosti 26-35 m²
Typ chladiva R32
Elektrický príkon chladenia (min. - nom. - max.) 1,16 kW
Elektrický príkon vykurovania (min. - nom. - max.) 1,13 kW
Doporučená veľkosť istenia 15 A
   

 

 

 

 

 

 <<  2/6 >>© Copyright 2013 www.klimanz.sk | Platforma RSO | Tvorba eshopov od GRANDIOSOFT

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam